Zelnar wdraża system SAP Business One.

Zelnar pracuje nad wdrożeniem systemu SAP Business One. Obecnie jesteśmy na etapie testowania i konfiguracji platformy. Planujemy rozpocząć pracę na finalnej wersji oprogramowania już tej jesieni.

SAP jest liderem w branży oprogramowania dla firm i może pochwalić się długą historią w dziedzinie innowacji. Rozwiązania i usługi dostarczane przez SAP zapewniają ponad 240 tys. klientów w ponad 120 krajach możliwość zyskownego i zrównoważonego zarządzania przedsiębiorstwem. SAP Business One jest kompleksowym rozwiązaniem wspomagającym zarządzanie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki implementacji systemu, Zelnar zyska kontrolę nad procesami biznesowymi i pełną ich automatyzację.

W skład SAP Business One wchodzą najważniejsze funkcje potrzebne do zwiększenia efektywności zarządzania: administracja, sprzedaż, zakupy, relacje z klientami.

Nasi pracownicy będą mogli przetwarzać informacje bardziej efektywnie, korzystając z funkcji raportowania w procesie podejmowania decyzji. Cieszymy się, że zyskujemy kolejne narzędzie, które pozwoli nam zwiększyć zadowolenie naszych klientów z usług i produktów, które oferujemy.

Wdrożenie systemu jest realizowane przez Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

Zelnar. Jakość na czas.