OFERTA

Formy standardowe

Zelnar zajmuje się jest konstrukcją i budową form wtryskowych, produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz obróbką skrawaniem. Oferujemy usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Realizujemy oryginalne projekty, umiejętnie łącząc wiedzę i doświadczenie z nowymi trendami na rynku. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam zgromadzić szeroką wiedzę na temat tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa.

Zelnar posiada własne biuro konstrukcyjne, co umożliwia kompleksową obsługę poprzez realizację zleceń począwszy od opracowania koncepcji wyrobu aż po produkcję wieloseryjną. Nasza narzędziownia posiada nowoczesny i bogato wyposażony park maszynowy, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki wachlarz usług w zakresie obróbki skrawaniem.
Produkowane przez nas formy wtryskowe oraz wyroby z tworzyw sztucznych znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.  Współpracujemy z licznymi światowymi kontrahentami, którym dostarczamy produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z branżami: motoryzacja, AGD, elektrotechnika, oświetlenie, medycyna, ogrodnictwo.

Warunkiem wytwarzania form wtryskowych i wyrobów z tworzyw sztucznych o najwyższej jakości jest stosowanie właściwych i sprawdzonych procedur, gwarantujących powtarzalność poszczególnych procesów. W celu zachowania jednolitych standardów produkcji oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Zelnar pracuje w oparciu o certyfikowane systemy zarządzania jakością ISO 9001.

Zelnar. Jakość na czas.